Muzycy

Nowa płyta Epis Dym KNF – mocne i wyraziste beaty

nowa płyta Episa

Jak można opisać gatunek muzyczny rap? Jako coś, co pozwala człowiekowi wyzwolić swoje emocje. Chociaż tak naprawdę nie da się tego gatunku muzycznego opisać w kilku słowach. Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, z jakim dokładnie wykonawcą ma się do czynienia. Można by dużo o tym mówić, ale lepiej skupić się na wykonawcach, którzy serwują swoim słuchaczom ciekawe kawałki na różnych albumach.

Rymy prosto z życia

Jednym z takich twórców jest Epis Dym KNF. Jego prawdziwe personalia to Dawid Łukomski. Raper pochodzący z Bytomia skupia się na tym, aby przekazać swoim fanom to, co tak naprawdę dzieje się w jego życiu. Jak widać po sześciu solowych albumach, jest tego naprawdę całkiem sporo. Dlaczego wszyscy tak lubią Dym NKF?  Ponieważ w jego rymach widać autentyczność. Raper skupia się na tym, aby mówić m.in. o tym, co tak naprawdę dzieje się w jego życiu. Nie pomija on także swoich emocji, które nie tylko są radosne, ale także smutne. Jego przekaz ma motywować ludzi, dając im wyraźnie do zrozumienia, że każdy tak naprawdę jest w stanie zdziałać wiele.

Nowa składanka z listopada 2022 roku

Listopad 2022 roku okazał się momentem, kiedy na rynku pojawiła się nowa płyta Epis Dym KNF – jest już do zamówienia na https://preorder.pl/epis-dym-knf. Poprzednia płyta ukazała się w marcu 2021 roku. Fani tego rapera musieli się nieco uzbroić w cierpliwość, aby zapoznać się z nowymi kawałkami, które mówią o życiu jakie toczy się dookoła. Jeżeli ktoś lubi tego rapera, to będzie miał szansę na to, aby przekonać się, że Dawid nadal prezentuje bardzo wysoki poziom talentu muzycznego. A cała pozostała część osób ma dodatkową motywację do tego, aby w końcu poznać tego rapera.