Muzyka

O czym opowiada Muzyka Komercyjna Pezeta?

okładka albumu Muzyka Komercyjna

Jan Paweł Kapliński jest znany w naszym kraju jako raper i osobowość telewizyjna. Pseudonim sceniczny rapera nosi nazwę Pezet. Jest to członek duetu Płomień 81, który działa na muzycznym rynku od 1998 roku. Zespół został założony wraz z kolegą Marcinem Doneszem. Pezet sprzedał w Polsce setki tysięcy płyt, z roku na rok zyskując coraz większe uznanie. Muzyka Komercyjna Pezeta to zupełnie nowy album rapera, który interesuje szerokie grono odbiorców. O czym opowiada? Co warto wiedzieć o tej propozycji?

Pezet i Muzyka Komercyjna

Co ciekawe, Muzyka Komercyjna opowiada o pieniądzach, sukcesie, upadku, mieście rapera, miłości na sprzedaż i kraju, w którym żyje raper. Sam artysta wskazuje, że album opowiada o rzeczach ważnych i mniej ważnych, które w życiu każdego człowieka mają spore znaczenie. Poza tym, Pezet Muzyka Komercyjna jest historią o muzyce rapowej na sprzedaż i o tym, że powszechne stało się przesuwanie granic w wielu strefach życia. Pezet uważa, że w tym wypadku słowo komercyjny ma wydźwięk pejoratywny – rap, który tworzy, stał się komercyjny. Muzyka hiphopowa według Pezeta jest źródłem rozrywki, która stała się sprzedajna i coraz lepiej sprzedawana. Nic więc dziwnego, że fani twórczości Pezeta chętnie sięgają po nowe albumy, będące zaskoczeniem w wielu kwestiach.

Raper Pezet – weteran polskiej sceny

Pezet ma 42 lata, a jego albumy już od lat są rozchwytywane na rynku. Wśród nich wyróżnić można Muzykę współczesną, Muzykę klasyczną, Muzykę rozrywkową, Muzykę Poważną, Dziś w moim mieście, Live in 1500m2, czy też Muzykę Emocjonalną. Muzyka Komercyjna Pezeta to najnowsza propozycja rapera wydana ostatniego dnia września 2022 roku.