Muzycy

Nowa płyta Włodiego już wkrótce na półkach!

nowy album HHUltras Włodiego

Włodi – znany polski artysta dostarczający od wielu lat hip-hopowe utwory wypełnione niezwykle szczerymi wersami, wkrótce wyda nowy album Włodi HHultras. Przeczytaj więcej o tym raperze i dowiedz się czego można spodziewać się po jego nowej muzyce!

Włodi – weteran polskiej sceny hip-hopowej

Włodi, czyli Paweł Włodkowski jest artystą uważanym za pioniera polskiej sceny hip-hopowej. Swoją aktywność artystyczną zaczął w 1995 roku będąc członkiem i współzałożycielem zespołu hip-hopowego Molesta Ewenement. Jego działalność była dwukrotnie doceniana przez Związek Producentów Audio-Video Akademii Fonograficznej, przez który został dwukrotnie nominowany do nagrody muzycznej Fryderyk.

Włodi HHultras – siódmy solowy album rapera

HHultras to długo zapowiadany siódmy solowy album Włodiego, który został stworzony za pomocą legendarnej polskiej wytwórni muzycznej Def Jam Recordings Poland. Można w nim znaleźć dziesięć klimatycznych utworów takich jak:

 1. „Intro”
 2. „Z Planem”
 3. „HHultras”
 4. „Przystanek”
 5. „Należne miejsce”
 6. „Impuls”
 7. „W czarnym fraku”
 8. „Bez znieczulenia”
 9. „Kafkaesk”
 10. „Legit Chcck”
 11. „Outro”
 12. „Napisy Końcowe”

Nowe kawałki artysty są kolejnym pokazem umiejętności i autentyczności rapera, obok których nie można przejść obojętnie. Album powstał dzięki owocnej współpracy Włodiego z producentem muzycznym Ńemy. Do produkcji przyczynili się również artyści tacy jak: Soulpete, Smokin, The Returners oraz Szczur JWP. Warto zwrócić uwagę na niesamowitą oprawę graficzną albumu, która oddaje klimat umieszczonych na płycie utworów. Odpowiada za nią Lis Kula, który już wcześniej wykonywał ilustracje do kilku albumów Włodiego.