Muzycy

Znani raperzy

tomasz chada

W naszym kraju posiadamy wielu znanych raperów, którzy bardzo często znajdują się na pierwszych miejscach list przebojów. Popularność tej skocznej muzyki nie bierze się z niczego, gdyż teksty pisane przez artystów płyną prosto z serca i układają się w bardzo fajne rymy. Raperzy posiadają tak zwany flow, czyli zdolność składania rymów w prosty sposób i dzięki temu zaskarbiają sobie serca setek tysięcy fanów. W Polsce na szczycie w branży hip-hop są przede wszystkim artyści, którzy zdobyli szacunek słuchaczy.

Najbardziej znani raperzy

Najbardziej znanymi raperami w Polsce są Paluch, który sprzedaje ogromne ilości płyt i na jego koncerty bilety są zawsze wyprzedane, oraz jeden z przedstawicieli młodszego pokolenia czy Taco Hemingway. Jest to warszawski artysta, który sławę zdobył kilka lat temu za pomocą pierwszych singli, które zostały umieszczony na jednym z najbardziej popularnych portali z darmową muzyką. Raper nagrał niedawno kolejną płytę, która również stała się z marszu hitem sprzedaży.

Raperzy, którzy odeszli

Niestety w środowisku hip-hopowym bardzo często dochodzi do wielu śmierci i odchodzą od nas młodzi i zdolni raperzy. Tomasz Chada to jedna z osób, której nie ma już z nami od 2018 roku. Ten znany polski artysta odszedł będąc na szczycie i pozostawił dla swoich fanów wiele ciekawych piosenek, które posiadają mocne przesłanie i bardzo wartościowy tekst. Tworzył on już wtedy, kiedy wielu obecnie działających raperów nie zaczęło jeszcze nagrywać, dlatego też przez te wszystkie lata twórczość Tomasza Chady zbudowała sporą liczbę fanów.