Bez kategorii

Szpaku – ostatnie dwie płyty

Szpaku okładka płyty Atypowy

Szpaku to polski raper, który w ostatnim czasie stał się bardzo popularny. Raper Szpaku porusza różne tematy związane z codziennym życiem oraz swoimi doświadczeniami. Muzyka w wykonaniu rapera charakteryzuje się ciężkim brzmieniem i mocnymi tekstami.

Płyty Szpaka – „Atypowy”

Atypowy” to drugi album w karierze artysty z BOR Records. Album  zawiera 11 premierowych utworów, w których Szpaku porusza życiowe tematy, łącząc energiczne brzmienie z bezkompromisowymi tekstami. Produkcją płyty zajęli się znakomici producenci, takie jak Kubi Producent, Michał Graczyk, Deemz czy D3W. „Atypowy” przyniósł Szpakowi jeszcze większą popularność, a także ugruntował jego pozycję wśród czołowych raperów w Polsce. Na płycie można usłyszeć nie tylko mocne brzmienia, ale również teksty pełne emocji i odwagi. Szpaku porusza w nich wiele trudnych tematów, takich jak problemy społeczne, polityka czy trudne relacje międzyludzkie.

Jego szczera i autentyczna postawa wzbudza uznanie słuchaczy, którzy doceniają jego niezależność i artystyczną wolność. „Atypowy” to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń na polskiej scenie rapowej w ostatnich latach. Album w wersji ciągle można znaleźć on-line (ciągle w ofercie posiada go m. in. Preorder pod tym adresem https://preorder.pl/muzyka/2354373,szpaku).

Płyty Szpaka – „Dom dla zmyślonych przyjaciół pana Mateusza”

Jak opowiada sam raper Szpaku – „Każdy utwór na albumie „Dom dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza” to osobisty fragment mojego życia, wypełniony emocjami, przeżyciami i moim własnym spojrzeniem na świat. Chciałbym, aby słuchacze usłyszeli mnie w pełni i zrozumieli, kim jestem i co chcę przekazać. Dlatego zachęcam wszystkich do wysłuchania całego albumu, od początku do końca. To dla mnie nie tylko zbiór przebojów, ale przede wszystkim odzwierciedlenie mojego życia. W tym celu, na albumie nie ma żadnych gości.”

Ten album okazał się totalnym hitem. 11 tracków, które odbiły się szerokim echem w świecie polskiego rapu.